0 0
צור קשר עכשיו: 053-444-4320

איך לנקות כלי כסף

על ידי שמעון עצור בתאריך May 15, 2017 מאמרים 181 צפיות

כלי כסף נקנים בכסף רב והם יקרי ערך לרוכשים. יש מגוון של דרכים יצירתיות כדי לעשות זאת, אך אין באמת תחליף אמיתי לניקוי באמצעות חומרים ייעודיים

השאיפה של כל אחד מאיתנו הוא ליצור בית נקי ללא רבב, מהרצפה, דרך הרהיטים ועד אחרון מכשירי החשמל. חשוב שכל מרכיב בבית יהיה חשוב כדי לייצר אווירה נעימה לחיות בה. עם זאת, חשוב להבין שלכל פריט יש את האופן בו צריך לנקות אותו. אי אפשר פשוט לזרוק מים וסבון על הכל, אלא להבין איך עושים זאת נכון, במיוחד כשזה נוגע לשאלה של איך איך מנקים תכשיטי כסף?

ניקוי כלי כסף ותכשיטי כסף הוא שונה בתכלית מניקיון של רצפה. הכלים, שנמצאים כמעט בכל בית בשלל פורמטים כמו פסלים וכלי אוכל, צריכים לקבל תשומת לב אחרת. אז איך מנקים כלי כסף ותכשיטי כסף אתם שואלים? ובכן, התשובות הן רבות ומגוונות, אך לא כולן בהכרח אפקטיביות.

חומרים הנמצאים בכל בית: לא הפתרון המושלם

כשאתם שואלים את עצמכם איך מנקים כלי כסף עליכם לדעת שיש הרבה תשובות הכוללות חומרים שיש בכל בית שיכולים לעזור בניקוי כלי כסף ולאו דווקא חומרים שחשבתם שמטרתם הוא ניקיון כלי כסף או ניקיון באופן כללי. עם זאת, זה אף פעם לא יהיה ניקיון טוב ועמיד כפי שחומרים ייעודים יהיו. למשל, אפשר לנקות כלי כסף בעזרת משחת שיניים וסודה לשתייה וגם עם אקונומיקה בשילוב עם מים פושרים, מה שיוריד כתמים הנמצאים בחריצים או במקומות קשים לניקוי. עם זאת, כל הדרכים הללו ייצרו פתרונות זמניים ועלולים אף לגרום נזק וכלן הם לא מומלצים. עם חומרים טובים ואיכותיים, כמו מטלית וחומר טבילה ייעודי, אפשר להשיג תוצאות טובות יותר, ולאורך זמן.

ישנה אפילו דרך חריגה מאוד לניקוי כלי הכסף בעזרת תפוח אדמה. קראתם נכון, אתם בטח שואלים את עצמכם איך לנקות כלי כסף עם תפוחי אדמה? האם הם באמת יכולים לשמש אותנו כחומר ניקוי תכשיטי כסף, במקום לעשות עוד קערת צ'יפס, אפשר לקחת את תפוח אדמה מפוצץ העמילן, ולנקות את כלי הכסף המלוכלך. מדובר בפתרון אקולוגי, אך גם מאוד מלוכלך, שעלול להשאיר ריח. ניתן לעשות את אותה פעולה עם חומרים כימיים אחרים כמו בנזין וטרפנטין, אך אלו חומרים מסוכנים שעדיף שלא ייכנסו הביתה. הדרך הטובה ביותר היא להשתמש במוצרים בטוחים שהם נועדו לניקוי תכשיטי כסף וכלי כסף.

טיפול שונה בתכשיטים

מרבית כלי הכסף היקרים שלנו הם למעשה התכשיטים. מרבית התכשיטים הנמצאים בבית ממוצע עשויים מכסף וכולם שואלים את עצמם איך לנקות תכשיטי כסף ולעשות זאת נכון. ובכן, כל השיטות הנ"ל יכולות לעבוד במידה מסוימת, אך כשזה נוגע לתכשיטים, עדיף לטפל בהם באופן יותר תכוף, לאחסן אותם במקום יבש, או לעטוף אותם בבד כדי למנוע התחמצנות. חשוב גם לנגב את הכלי אחת לשבועיים, כדי למנוע נזקי לחות וכמובן, להשתמש במוצרי ניקוי כלי כסף אחת לתקופה.

ניקוי תכשיטי כסף יגרמו לתכשיט להחזיק זמן רב יותר, עם הניצוץ הידוע, ולא לאגור חלודה, ולהפוך לפריט מלוכלך שלמעשה מייצג את ההפך ממה שתכשיט מייצג. ניקיון והיגיינה הם חשובים, ובמיוחד כאשר מדובר בכלים ותכשיטים מכסף אשר נקנו בכסף רב ומהווים פריטים יקרי ערך עבור אנשים. אפשר להשתמש בכל השיטות, אך אי אפשר לייצר כלי כסף נקי ללא רבב ללא ניקוי בעזרת חומר טבילה, מטלית וייבוש נכון.

תגובה

אין תגובות נותרו כאן עדיין. היה הראשון מי יעשה את זה.

מחבר

מאמרים אחרונים

משלוח חינם

מ - 200 ₪

תשלום במזומן במשלוח

מ - 200 ₪

קופסת מתנה חינם

פתק מתחנה

צרו קשר

320 - 4444 - 053

×
Access Type: front
Page [17]
Module: /var/www/vhosts/dinamic.co.il/httpdocs/packages/publishing/view.php
Language: il
Identity: NULL

URL Params [3]
Blocks List [15]
Installed Packages [2]
Configuration Params [337]